O spoločnosti

Vážení obchodní partneri, 

dostali ste sa na webovú stránku firmy Energoarm s.r.o. so sídlom v Košiciach. Dovoľujeme sa Vám touto formou predstaviť a súčasne Vám ponúknuť nami odbytované priemyselné armatúry. 

Spoločnosť si za veľmi krátku dobu získala pevné miesto na domácom trhu hlavne kvalitou a sortimentom ponúkaných výrobkov. Základnými komoditami spoločnosti sú priemyselné armatúry a potrubné príslušenstvo. Sme presvedčení, že aj náš zákazník má právo na rovnakú kvalitu a sortiment, ako zákazník všade vo svete. Preto Vám ponúkame špičkové priemyselné armatúry, vyrábané na základe certifikácie ISO. 

Vážení zákazníci, táto webová stránka slúži ako základná informácia o sortimente, ktorý ponúka naša firma. Podrobnejšiu technickú dokumentáciu k jednotlivým typom armatúr, informácie o ich využití, ako aj aktuálne cenové ponuky a termín dodávok Vám radi poskytnú osobne naši kvalifikovaní pracovníci, ktorí sú tu pre vyriešenie vašich požiadaviek. 

Cieľ firmy Energoarm s.r.o. - poskytovať kvalitné služby každý deň v roku - dopĺňa profil firmy ako pružného a spoľahlivého partnera.